Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Sukces podczas JURA SENIOR FESTIVAL!

Utworzono dnia 15.02.2023

W piątek 10 lutego zespoły działające przy MGCKSiT w Siewierzu: Zespół Śpiewaczy KGW Leśniaki, Zespół Wokalny „Niezapominajki” oraz Chór Męski z Żelisławic uczestniczyły w przesłuchaniach Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki dla Seniorów w Porębie. Spośród blisko 200 osób biorących udział w Festiwalu, cała nasza reprezentacja została zakwalifikowana do udziału w Koncercie Laureatów.

Koncert Laureatów odbył się w niedzielę 12 lutego w MOK Poręba. Na scenie zaprezentowali się laureaci - soliści, duety, zespoły. Po prezentacjach artystycznych Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Piowczyk, Grzegorz Poloczek i Kazimierz Sas odczytała protokół, który zawierał bardzo radosną informację dla naszych zespołów. 

Miło nam poinformować, że nasi reprezentanci w kategorii zespoły uzyskali następujące klasyfikacje: Zespół Śpiewaczy KGW Leśniaki - otrzymał III miejsce, Zespół Wokalny „Niezapominajki” - wyśpiewał Wyróżnienie Specjalne, Chór Męski z Żelisławic również został nagrodzony Wyróżnieniem Specjalnym.

Serdecznie gratulujemy!

Jura Senior Festival - Poręba 2023

Utworzono dnia 15.02.2023, 10:26

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Lipiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 165

W poprzednim tygodniu: 417

W tym miesiącu: 1272

W poprzednim miesiącu: 1453

Wszystkich: 46794