Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Kabaret K2 w Siewierzu!

Utworzono dnia 22.02.2022

Kabaret K2 z nowym programem „Jedziemy po bandzie!” wystąpi 19 marca o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu.

Oryginalni, pełni wdzięku i energii kabareciarze z zielonogórskiej formacji K2 już 19 marca odwiedzą Siewierz. Na scenie siewierskiego centrum kultury kabaret zaprezentuje najnowsze skecze z programu „Jedziemy po bandzie!”. Ma być miej grzecznie, ale za to wyjątkowo śmiesznie i czasami mądrze. Występ rozpocznie się o godz. 16.00. 

„Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i… jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze. Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno!”

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze i od razu został dostrzeżony i nagradzany na Festiwalach Kabaretowych. Obecnie tworzą go – Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. Każdy z niepowtarzalnymi kabaretowymi i nie tylko talentami – o czym publiczność mogła się w ostatnim czasie przekonać m.in. w „Klinice Skeczów Męczących”. 

Bilety w cenie 50 zł do nabycia na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.pl, www.biletna.pl oraz www.kupbilecik.pl lub w MGCKSiT Siewierz.

Kabaret K2 w Siewierzu

Utworzono dnia 22.02.2022, 09:11

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 25

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 119

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 39787