Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

29. Finał WOŚP w Siewierzu za nami!

Utworzono dnia 01.02.2021

Za nami 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem „Finał z głową” graliśmy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

31 stycznia 2021 r. od wczesnych godzin porannych na ulicach miasta i gminy Siewierz spotkać można było wolontariuszy, którzy zbierali datki na rzecz WOŚP.

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa tegoroczny finał był trudniejszy do zorganizowania. Po raz pierwszy od 15 lat nie odbył się on na Siewierskim Rynku, tylko został przeniesiony do świata wirtualnego. Cel 29. Finału WOŚP można było wesprzeć licytując wystawione przedmioty na Aukcjach Allegro dla WOŚP lub dokonując wpłat do eSkarboniki siewierskiego sztabu. 

Transmisję na żywo z koncertu finałowego można było oglądać on-line na Facebook’u Miejsko-Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystki w Siewierzu, ITV Siewierz i ITV Region. Na scenie MGCKSiT wystąpił zespół POWERAGE, odbyły się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz licytacje gadżetów WOŚP. Wzorem lat ubiegłych strażacy OSP Siewierz Rynek przeprowadzili pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zakończenie Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznego finału WOŚP w naszej gminie oraz wolontariuszom za zaangażowanie się w pracę siewierskiego sztabu.O godzinie 20.00 rozbłysło symboliczne światełko do nieba.

Dzięki Waszej hojności uzbieraliśmy rekordową kwotę 49.550,11 zł.

Fotorelacja z 29. Finału WOŚP w Siewierzu

Utworzono dnia 01.02.2021, 11:53


 

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 25

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 119

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 39787