Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl "Niemy Kelner"!

Utworzono dnia 20.01.2022

Zapraszamy na spektakl „Niemy Kelner” w wykonaniu znanych aktorów scen warszawskich. 17 lutego 2022 r.,godz. 18:30 na scenie w sali widowiskowej zobaczyć będzie można Mikołaja Roznerskiego oraz Piotra Szwedesa.

Zapraszamy Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, i jeszcze bardziej dziwnym kimś, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. 

Między absurdem a rzeczywistością, śmiechem i tragedią jest bardzo cienka granica. Wszystko stoi tu na ostrzu noża, a właściwie u wylotu lufy. Czym to się skończy? 

Być może tytułowy Niemy Kelner może jest w każdym w nas… czy mamy usługiwać w życiu i milczeć, czy może wyprostować się i zacząć zamawiać pełnym głosem?! Najlepsze dania życia, nie zerkając bojaźliwie na prawą stronę menu, gdzie tylko ceny?! Perfekcyjne dialogi, ostre emocje, zmysł obserwacji, humor, napięcie, absurd, groza - to cechy charakterystyczne utworów znakomitego dramaturga jakim jest Harold Pinter. 

Komedia, groteska, thriller - decyzja należy do Was. Zapnijcie pasy... dbamy o Wasze bezpieczeństwo i poczucie humoru. 

Autor: Harold Pinter
Reżyseria: Wojciech Malajkat
Obsada: Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski 

Czas trwania: 70 min.

Bilety w cenie 75 zł do nabycia w MGCKSiT Siewierz. 

Rezerwacji biletów można dokonać osobiście w siedzibie MGCKSiT w Siewierzu lub telefonicznie pod numerem (32) 67 41 649 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. 

Regulamin rezerwacji i sprzedaży biletów w załączniku. 

Zapraszamy!

W związku z epidemią wirusa SARS-CoV-2 Widzowie zobowiązani są do wypełnienia obowiązków wynikających ze stosownych przepisów prawa powszechnie obowiązującego, w szczególności zobowiązani są do dezynfekcji rąk i zakrywania ust i nosa w trakcie całej imprezy.

"Niemy Kelner"

Utworzono dnia 20.01.2022, 12:18

ZAŁĄCZNIKI:

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 27

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 121

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 39789