Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Rusza nabór na warsztaty teatralno-aktorskie!

Utworzono dnia 02.02.2023

Chcesz zacząć swoją przygodę z teatrem… z aktorstwem…, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Jeśli tak, to zapraszamy na cykliczne warsztaty teatralno-aktorskie!

Warsztaty są skierowane do dzieci i młodzieży - osób rozpoczynających dopiero swoją sceniczną przygodę. Zapraszamy więc każdego, kto chce się przekonać, czy aktorstwo to właściwy kierunek, a przede wszystkim każdego, kto za pośrednictwem warsztatów teatralno-aktorskich chce przełamać swoje własne bariery, otworzyć się na ludzi i na publikę. 

Zapraszamy dzieci i młodzież - osoby wrażliwe, ale również osoby, które bywają duszą towarzystwa. Razem zbudujemy zespół, który będzie tworzyć etiudy oraz spektakle teatralne. W sztuce aktorskiej dużą rolę odgrywa nie tylko głosowa interpretacja tekstu. Dlatego jeżeli śpiewasz, tańczysz, interesujesz się tworzeniem scenografii i kostiumów, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.

Jeśli chcesz występować na scenie? To jest ten czas, by zrealizować swoje marzenie. W Miejsko-Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki nauczysz się kultury scenicznej, emisji głosu oraz będziesz mieć okazję pracować z profesjonalistami – dyplomowanymi aktorami Anną Moś-Domagała i Rafałem Domagała, którzy wprowadzą Cię w świat teatru i gry aktorskiej.

Zapisy pod nr tel. 32 67 41 649

Warsztaty teatralno-aktorskie

Utworzono dnia 02.02.2023, 11:44

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 27

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 121

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 39789