Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Koncert “EDU-ART Senior – Rozwój, Pasja, Integracja”!

Utworzono dnia 20.06.2022

15 czerwca, w Porębie odbył się Koncert: "EDU-ART Senior - Rozwój, Pasja, Integracja". W wydarzeniu, wzięło udział siedem senioralnych grup muzyczno-wokalnych w tym dwa zespoły reprezentujące Gminę Siewierz: zespół wokalny Siewierzanie oraz zespół wokalny Niezapominajki. 

Wniosek do konkursu „Złoty Wiek" ogłoszonego przez Fundację „Wspólnota Pokoleń" przygotowało Stowarzyszenie Studio ART w Porębie. Projekt swoim zasięgiem obejmował dwa powiaty – zawierciański i będziński. W ramach projektu odbyły się zajęcia muzyczno-wokalne z udziałem Patrycji Gotfryd. 

Partnerami zadania byli: Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu, Miejski Ośrodek Kultury w Łazach oraz Parafia św. Mikołaja w Zawierciu - Kromołowie. 

Patronat Medialny nad wydarzeniem objęli: TVP3 Katowice, Radio Zawiercie, iTV Region, Głos Seniora, Kurier Zawierciański. 

Konkurs ,,Złoty Wiek. Granty aktywizacyjne na lokalne inicjatywy realizowane przez seniorów i dla seniorów", jest współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Zdjęcia: Stowarzyszenie Studio Art w Porębie

"Siewierzanie" i "Niezapominajki"

Utworzono dnia 20.06.2022, 08:09

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 27

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 121

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 39789