Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Kino w Siewierzu - 26 MARCA!

Utworzono dnia 07.03.2023

26 marca 2023 r. Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu odwiedzi Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Seanse wyświetlane będą na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Po raz kolejny mamy dla Was najgorętsze HITY kinowe - aż 6 tytułów z których każdy wybierze coś dla siebie!!!

Harmonogram projekcji:
9:30 - Wróżka ZębuszkaZapraszamy najmłodszych kinomanów na spotkanie z sympatyczną Violettą, która w swoim życiu ma jedno, wielkie marzenie. (dyst. Kino Świat)

11:00 - Szczęście MikołajkaPropozycja na kinowe wyjście dla całej rodziny! Jak wyglądały początki najpopularniejszego na świecie chłopca o imieniu Mikołajek? (dyst. Monolith Films)
13:00 - OpiekunZnakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. W rolach głównych Karolina Chapko, Radosław Pazura i Rafał Zawierucha. (dyst. Rafael Film)
15:00 - FilipSensacja 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nagrodzony Srebrnym Lwem obraz zrealizowany na podstawie powieści Leopolda Tyrmanda. W roli głównej hipnotyzujący Eryk Kulm. (dyst. TVP)
17:30 - WyrwaTomasz Kot, Karolina Gruszka i Grzegorz Damięcki w dreszczowcu zrealizowanym na podstawie powieści jednego z najchętniej czytanych polskich pisarzy - Wojciecha Chmielarza. Rodzinna tragedia, która zmienia się w skomplikowaną zagadkę. (dyst. Kino Świat)
19:30 - John Wick 4Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. (dyst. Monolith)

Właśnie wystartowała przedsprzedaż biletów on-line. Repertuar wraz z linkami do przedsprzedaży znajduje się na stronie: https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/554

Cennik biletów:
Normalny - 20 zł
Ulgowy - 18 zł 
Grupowy - 16 zł (seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: 22 357 85 00)

Kasa Kina otwiera się 60 min. przed startem pierwszego seansu.

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu NIE PROWADZI SPRZEDAŻY BILETÓW.

Na seanse zaprasza Fundacja Polska Bezgotówkowa, która przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych! 

Dla wszystkich, którzy dokonają płatności bezgotówkowej (tj. przelewem, kartą, telefonem czy za pomocą zegarka) przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe. Zniżka obowiązuje zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu przyjazdu, w kasie kina. 

Regulamin promocji: https://filmowobezgotowkowo.pl/assets/regulamin-promocji-znizka-10.pdf

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1326690441393811/

Kino w Siewierzu

Utworzono dnia 07.03.2023, 19:44

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 3 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 25

W poprzednim tygodniu: 265

W tym miesiącu: 119

W poprzednim miesiącu: 1164

Wszystkich: 39787