Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

Bałwankowe wyzwanie!

Utworzono dnia 25.01.2021

W styczniu 2021 r. do Siewierza zawitała zima - taka prawdziwa, ze śniegiem. Moment, na który wszyscy czekali - białym puchem sypnęło co najmniej na kilka centymetrów. Białe szaleństwo ogarnęło wszystkich, tych najmniejszych i tych większych. Narty, sanki, łyżwy... i oczywiście lepienie bałwana! Aby zachęcić do zimowej aktywności Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu postawiło Bałwankowe wyzwanie użytkownikom facebook-a!

Konkurs polegał na ulepieniu bałwanka według własnego pomysłu, zrobieniu zdjęcia bałwankowi i przesłanie go w komentarzu pod postem na fanpage’u MGCKSiT. Wyzwanie zostało podjęte - do konkursu zgłoszono 16 zdjęć ze śniegowymi ludkami.

Uczestnicy zimowej zabawy wykazali się ogromną wyobraźnią i pomysłowością. Wszystkie bałwanki były najbardziej bałwankowo-bałwankowe i najbardziej śniegowo śniegowe. Nie sposób było wybrać tego jednego, dlatego każdy został nagrodzony upominkami.

Ponadto ogłoszono konkurs na nagrodę publiczności dla bałwanka z największą liczbą polubień (lajków). To internauci mogli zdecydować o wygranej. Facebook-owicze wybrali bałwanki Amelii i Kasi. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że ta bałwanowo-śniegowa akcja tak Wam się spodobała.

Kolaż - Bałwankowe wyzwanie!

Utworzono dnia 25.01.2021, 11:39

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 1 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 110

W poprzednim tygodniu: 320

W tym miesiącu: 703

W poprzednim miesiącu: 1367

Wszystkich: 41738