Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

AKTUALNOŚCI, strona 20:

Idę do Kina w Siewierzu!

Utworzono dnia 03.11.2021

16 listopada 2021 r. Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu odwiedzi Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema IDĘ DO KINA. Seanse wyświetlane będą na profesjonalnym sprzęcie projekcyjnym, w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. W repertuarze Kina najnowsze Hity!!!: „Pszczółka Maja. Mały wielki skarb”, „Fatima”, „Wesele”, „Pitbull”. Zapraszamy!!!

czytaj dalej na temat: Idę do Kina w Siewierzu!

Bajkolandia Najmłodszych!

Utworzono dnia 26.10.2021

W piątek - 5 listopada 2021 r. - o godz. 17.00 zapraszamy dzieci i rodziców na przedstawienie teatralne pt. „Na Dzikim Zachodzie”.

Wstęp jest bezpłatny!...

czytaj dalej na temat: Bajkolandia Najmłodszych!

Za nami Stand-up Rafała Rutkowskiego!

Utworzono dnia 26.10.2021

W piątkowy wieczór (22 października 2021 r.) w MGCKSiT odbył się pierwszy stand-up’owy występ. Na scenie z programem "Seks, drags i kredyty" zaprezentował się Rafał Rutkowski. Popularny „Rutek” opowiedział o polskim show-biznesie, aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego oraz ojcostwie. Zdradził też pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. Jako support wystąpił pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce - Piotr Przytuła...

czytaj dalej na temat: Za nami Stand-up Rafała Rutkowskiego!

Inauguracja Roku Kulturalnego i Akademickiego w Gminie Siewierz!

Utworzono dnia 21.10.2021

19 października 2021 r. w naszym Centrum odbyła się Inauguracja Roku Kulturalnego i Akademickiego 2021/2022 w Gminie Siewierz. Gościem specjalnym tak ważnego wydarzenia kulturalnego był dr Leszek Woszczek, który wygłosił okolicznościowy wykład pt. „Psychologia biegu życia”. Spotkaniu towarzyszyła wystawa prac malarskich Marioli Chruściel.

czytaj dalej na temat: Inauguracja Roku Kulturalnego i Akademickiego w Gminie Siewierz!

Ruszyła sprzedaż biletów na stand-up Rafała Rutkowskiego!

Utworzono dnia 30.09.2021

Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Rutkowskim, jednym z czołowych stand-uperów w Polsce, który 22 października wystąpi na scenie siewierskiego Centrum Kultury. W swoim programie „Seks, Drags i Kredyty” opowie m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradzi pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. 

Support - Piotr Przytuła. Pochodzący z Sosnowca facet po trzydziestce...  

czytaj dalej na temat: Ruszyła sprzedaż biletów na stand-up Rafała Rutkowskiego!

Stand-up Rafała Rutkowskiego już wkrótce w Siewierzu!

Utworzono dnia 28.09.2021

Miłośników rozrywki zapraszamy na spotkanie ze stand-upem. W piątek, 22 października o godz. 19.00 na scenie naszego Centrum zaprezentuje się Rafał Rutkowski - jeden z czołowych stand-uperów w Polsce. W swoim programie „Seks, Drags i Kredyty” opowie m.in. o polskim show-biznesie, swojej aktorskiej karierze, kryzysie wieku średniego, o ojcostwie, oraz zdradzi pikantne szczegóły z kręcenia scen erotycznych. 

Program przeznaczony tylko dla widzów dorosłych. Nie możecie tego przegapić!!!

czytaj dalej na temat: Stand-up Rafała Rutkowskiego już wkrótce w Siewierzu!

Juromania 2021 za nami!

Utworzono dnia 20.09.2021

Za nami trzy dni pełne wrażeń podczas Juromanii na zamku w Siewierzu. Od 17 do 19 września mogliśmy przenieść się w czasy polskiej szlachty. Na zamkowym dziedzińcu mogliśmy nauczyć się dawnych tańców oraz zamienić się w halabardników i wziąć udział w musztrze. Zobaczyliśmy unikatowe pokazy sokolnicze, a także żonglerki chorągwiami. Wieczorem mogliśmy podziwiać laser show oraz spektakl teatru tańca z ogniem. Ponadto 17 września w wyjątkowej wieczornej scenerii można było zwiedzać z przewodnikiem naszą warownię.

czytaj dalej na temat: Juromania 2021 za nami!

Oferta zajęć w MGCKSiT na rok 2021/2022!

Utworzono dnia 09.09.2021

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zajęć prowadzonych w MGCKSiT w Siewierzu…

czytaj dalej na temat: Oferta zajęć w MGCKSiT na rok 2021/2022!

Juromania w Siewierzu!

Utworzono dnia 09.09.2021

Już 17 września startuje Juromania - Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Siewierz ponownie uczestniczy w tym wyjątkowym wydarzeniu. Podczas Juromanii 2021 na zamku siewierskim przeniesiemy się w czasy polskiej szlachty. Czeka nas wielkie widowisko historyczne okraszone pokazami laserowymi i tańca z ogniem. Tegoroczne hasło to "Jura - aktywna z natury", dlatego zachęcimy Was do wyjścia poza zamkowe mury i aktywnego zwiedzania - na rowerze lub pieszo - innych atrakcji gminy...

czytaj dalej na temat: Juromania w Siewierzu!

Koncert w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II!

Utworzono dnia 08.09.2021

4 września w MGCKSiT odbył się Koncert Jubileuszowy dla uczczenia świętego Jana Pawła II. Koncert „Czas Ukaże Jego Wielkosć” był muzyczno-poetycką opowieścią o "Chłopcu z Wadowic”, o "Papieżu - Polaku, który do końca pozostał człowiekiem.” Wybrzmiały piękne pieśni, teksty poezji, myśli i humoru Karola Wojtyły oraz wspomnienia przyjaciół Papieża z czasów Jego młodości i Wielkiego Pontyfikatu, ze szczególnym podkreśleniem roli Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego w podjęciu życiowej decyzji przez Karola Wojtyłę...

czytaj dalej na temat: Koncert w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II!

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 1 wydarzeń w tym miesiącu

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 110

W poprzednim tygodniu: 320

W tym miesiącu: 703

W poprzednim miesiącu: 1367

Wszystkich: 41738