Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu

AKTUALNOŚCI, strona 15:

Kabaret K2 w Siewierzu!

Utworzono dnia 22.02.2022

Oryginalni, pełni wdzięku i energii kabareciarze z zielonogórskiej formacji K2 już 19 marca odwiedzą Siewierz. Na scenie siewierskiego centrum kultury kabaret zaprezentuje najnowsze skecze z programu „Jedziemy po bandzie!”. Ma być miej grzecznie, ale za to wyjątkowo śmiesznie i czasami mądrze. Występ rozpocznie się o godz. 16.00. 

czytaj dalej na temat: Kabaret K2 w Siewierzu!

"Niemy Kelner" w Siewierzu!

Utworzono dnia 18.02.2022

W czwartkowy wieczór 17 lutego w naszym Centrum odbył się spektakl teatralny pod tytułem „Niemy kelner” w reżyserii Wojciecha Malajkata - połączenie komedii, groteski oraz thrillera. Duet aktorski Piotr Szwedes i Mikołaj Roznerski w rolach gangsterów, wspaniale bawili publiczność. Cały wieczór oscylował między absurdem a rzeczywistością, śmiechem i tragedią. I zakończył się tak, jak powinien - brawami! 

czytaj dalej na temat: "Niemy Kelner" w Siewierzu!

Ferie 2022

Utworzono dnia 03.02.2022

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez MGCKSiT w Siewierzu ofertą na Ferie 2022.

Szczegóły na plakatach.

czytaj dalej na temat: Ferie 2022

Kino w Siewierzu!

Utworzono dnia 01.02.2022

15 lutego 2022 r. Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu odwiedzi Profesjonalne Kino Objazdowe BNP Paribas IDĘ DO KINA. W repertuarze najnowsze Hity!!!: „Sing 2” - jeden z najbardziej oczekiwanych filmów animowanych 2022 roku, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” - czwarta odsłona kultowej serii, którą pokochały miliony Polek i Polaków, „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - szalona komedia o męskich „słabościach”?, „Gierek” - historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie...

czytaj dalej na temat: Kino w Siewierzu!

Za nami 30. Finał WOŚP w Siewierzu!

Utworzono dnia 01.02.2022

30 stycznia 2022 roku odbył się jubileuszowy 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od wczesnych godzin porannych na ulicach miasta i gminy Siewierz można było spotkać wolontariuszy, którzy zbierali datki na rzecz WOŚP. W tym roku graliśmy pod hasłem „Przejrzyj na oczy” dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Dzięki Waszej hojności razem zebralśmy rekordową kwotą 50.393 zł!!! 

czytaj dalej na temat: Za nami 30. Finał WOŚP w Siewierzu!

Zmiana miejsca finału WOŚP!

Utworzono dnia 28.01.2022

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne (silny porywisty wiatr, deszcz, śnieg), które zapowiadane są na 30 stycznia, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  przenosimy do siedziby MGCKSiT w Siewierzu przy ul. Słowackiego 2a. Program imprezy pozostaje bez zmian. 

czytaj dalej na temat: Zmiana miejsca finału WOŚP!

30. Finał WOŚP w Siewierzu!

Utworzono dnia 25.01.2022

30 stycznia 2022 r. po raz kolejny w Siewierzu zabrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas jubileuszowego finału szykują się rozmaite atrakcje. Tradycyjnie spotkamy się na Siewierskim Rynku...

czytaj dalej na temat: 30. Finał WOŚP w Siewierzu!

Zmiana cennika towarów i usług!

Utworzono dnia 20.01.2022

Informujemy, że od 1 lutego 2022 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu  obowiązuje nowy cennik towarów i usług...

czytaj dalej na temat: Zmiana cennika towarów i usług!

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl "Niemy Kelner"!

Utworzono dnia 20.01.2022

Zapraszamy Państwa do pokoju w dziwnym hotelu z dwoma co najmniej dziwnymi gangsterami, i jeszcze bardziej dziwnym kimś, gdy na zewnątrz zaczai się świat w postaci tajemniczego „dyspozytora”. Jakże eksploatowany obecnie, zapowiadany już dawno przez Orwella, wszechobecny Wielki Brat. 
Między absurdem a rzeczywistością, śmiechem i tragedią jest bardzo cienka granica. Wszystko stoi tu na ostrzu noża, a właściwie u wylotu lufy. Czym to się skończy? 

 

czytaj dalej na temat: Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl "Niemy Kelner"!

Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach!

Utworzono dnia 28.01.2022

W styczniu 2022 roku w Łazach po raz siódmy odbył się Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek. W tym roku Festiwal składał się z dwóch etapów - eliminacji na podstawie nadesłanych filmów oraz przesłuchań finałowych. Gminę Siewierz reprezentował Zespół Śpiewaczy Koła Gospodyń Wiejskich Leśniaki, który w swojej kategorii otrzymał WYRÓŻNIENIE...

czytaj dalej na temat: Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach!

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 108

W poprzednim tygodniu: 295

W tym miesiącu: 935

W poprzednim miesiącu: 919

Wszystkich: 36431